Недавно опубликовано

Educator (8:00-18:00)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Echipa EDUCENTRU se mareste!
Deaceea, vrem sa vii in echipa noastra ca sa ne dezvoltam si sa crestem impreuna!

Cerinte:
- Studii pedagogice (preferential prescolare);
- Experienta cu copiii (un avantaj);
- Abilitati creative;
- Responsabilitate;
- Atitudine pozitiva

Oferim:
- Grafic de lucru FULL-TIME (posibil si jumate de zi);
- Salariul la timp;
- Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
- Ambianta de lucru placuta;
- Colegi amabili;
- Sef bun;
- Copii frumosi si interesanti care abia asteapta sa te cunoasca!

Daca cunosti bine meseria si crezi ca acest job este pentru tine, atunci asteptam sa ne contactezi la numarul de tel.: [показать номер]060147800, sau ne trimiti CV-ul cu o poza pe adresa: educentru.md@gmail.com">educentru.md@gmail.com sau pe viber.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?