Опубликовано вчера

Operator call-center

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  •  Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
  •  Consultarea clienților;
  •  Înregistrarea comenzilor;

Noi oferim:

  •  O platformă pentru dezvoltare personală și
    profesională;
  •  Instruire gratuită;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  •  Oportunități de avansare în carieră.
  •  Posibilitatea de a lucra la distanță.
Cerințe:
  •  Punctualitate și responsabilitate;
  •  Capacitate de a lucra în echipă;
  •  Utilizator PC;
  •  Dorința de a învăta ceva nou;
  •  Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
  •  Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: HR.MD@studio-moderna.com     ( cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: [показать номер]079401087 / [показать номер]022 264 134 (Chișinău) sau [показать номер]078307000 (Bălți)
Locația: mun.Chişinău, bld.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford
Bălți: Nicolae Iorga 11/3, Plaza, etajul 2

О компании

Studio Moderna este o companie internationala, cu o cooperare in mai mult de 20 tari, cu peste 20 ani de experienta. Astazi suntem liderul e-comertului multi-channel si al platformei direct-la-consumator in Europa Centrala, de Est (ECE) si Rusia. Una dintre cele mai importante valori ale companiei noastre este aceea de a avea grija de clienti si angajati. Anume din acest motiv Studio Moderna a intrat in Top 10 Angajatori din Republica Moldova pentru anul 2016.

Suntem de succes in ceea ce facem pentru că angajam, dezvoltam și imputernicim persoanele inteligente care au pasiunea de a aduce o contributie semnificativa la afacerea noastra. Incurajam și admiram pe cei care fac si pe cei care misca lumea din jurul lor. Alaturati-va în calatoria noastra pentru a oferi o experienta extraordinara cu marcile și produsele pe care le iubesc utilizatorii nostri.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202
Бельцы, str. Nicolae Iorga 11/3

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?