Опубликовано вчера

Șef de laborator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experienta pe un post similar la fabrica de vin obligatoriu;
  • Cunoașterea standartelor, documentelor normative de produse și metode de testări în vinificație;
  • Responsabilitate, acuratețe, punctualitate, capacitatea de analiză;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Confidențialitate în activitate;
  • Cunoașterea limbilor română, rusa.

Program:

  • Luni-Vineri.
  • Orele de lucru: 8.30.-18.00.

Oferim:

  • Pachet social complet
  • Rețea corporativă de telefonie mobilă

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane@maurt.md
1 – preselectia se face prin CV- interviul
Tel: [показать номер]060843074
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Ключевые навыки
Managementul brandului Managementul proiectului Motivație Precizie Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Analiza comportamentului consumatorilor Cercetare și analiza datelor Compasiune Comunicare tehnică și non tehnică Convingere Cunoștințe generale despre afaceri Empatie Entuziasm Gândire critică Inteligență emoțională Lucru în echipa Răbdare Statistică

О компании

Desfășurăm activitatea încă din 1996, fiind o vinărie cu o bogată istorie și expertiză în domeniu. Prin devotamentul și munca asiduă a echipei noastre, am creat produse exceptionale ce au cucerit inima publicului nostru.

În spatele fiecărui produs Maurt stau ani de experiență și cunoștințe adunate de vinificatorii noștri, care aleg cu grijă cele mai bune idei și tehnici pentru a obține unicitatea și calitatea deosebită a vinurilor noastre. Ne străduim să oferim doar acele produse care sunt demne de cea mai înaltă apreciere.

Privim cu încredere și mândrie în ochii celor care degustă vinurile noastre, pentru că în acele momente vedem reflectată toată pasiunea și efortul nostru îmbuteliat în fiecare sticlă.

Suntem o echipă dedicată, mereu în căutarea celor mai bune talente și pasionați de domeniul vinicol, gata să împărtășim experiența și să construim împreună viitorul Maurt. Dacă împărtășești aceeași pasiune și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne contactezi și să facem cunoștință!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Drumul Viilor 36/2
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?