Опубликовано вчера

Manager Departament Tehnic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Principalele sarcini ale funcției:

  • Asiguri organizarea departamentului tehnic care cuprinde sfera de deservire și vînzare service, logistică, asigurare piese clienți și depozit.
  • Planifici activitățile de dare în exploatare a tehnicii Agricole și asiguri mentenanța acesteia.
  • Implementezi standarde de deservire ale clienților.
  • Organizezi și verifici procedura de lucru cu cazurile de garanție.
  • Acorzi suport în activitatea de logistică.
  • Stabilești obiective lucrative pe departament și ții la control executarea acestora.
  • Coordonezi activitatea de lucru a inginerilor.
  • Conduci cu dedicație și pasiune unul din cele mai importante departamnente din cadrul companiei.

Abilități și competențe personale:

  • Să fii ambițios și orientat spre creștere a capacităților de Lider.
  • Să păstrezi o relație bună cu subalternii tăi, chiar și atunci cand clarifici lucrurile mai puțin plăcute cu ei.
  • Să fii corect, mînat de o viziune și obiective înalte.
  • Capacitate de planificare, organizare și cel mai important să îți placă SISTEMATIZAREA.
  • Va fi mare avantaj dacă și abilitatea de bun negociator/comunicator, te reprezintă.
  • Să cunoști – limba română și rusă , va constitui un avantaj cunoașterea  limbii engleze.
  • Bune abilități de operare calculator, preferabil studii Management, Transport, Logistică.
  • Și pentru că te așteptăm în poziție de Management, să deții experiența de conducere a unui departament de 3-5 ani.

Elit-Tehnica oferă:

  • Posibilitate de creștere profesională în una din cele mai de succes companii cu profil tehnic
  • Vei fi liniștit în ce privește salariul tău fix, bonusurile și premiile, totul e transparent și sigur
  • Atmosferă plăcută de lucru și condiții de muncă asigurate  într-o companie care chiar crede în forța anagajaților săi!!!

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@elit-tehnica.md">hr@elit-tehnica.md

Pentru detalii și informații suplimentare apelați: [показать номер]068-11-22-68

О компании

Elit-Tehnica – distribuitor de tehnică agricolă performantă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?