Publicat Ieri

Content Manager pentru Wesell CRM

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un Content Manager care să se alăture echipei noastre și să creeze conținut de calitate pentru Wesell CRM, o soluție inovatoare pentru afacerile din sectoarele de comerț și livrări. Candidatul ideal trebuie să aibă atenție la detalii și experiență în crearea de conținut atractiv care să rezoneze cu publicul nostru țintă.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de conținut pentru Wesell CRM pentru a spori vizibilitatea brandului și implicarea clienților.
  • Crearea de conținut atractiv pentru website, bloguri, campanii de email și rețelele sociale.
  • Colaborarea cu echipa de marketing și design pentru a livra materiale coerente și atractive.
  • Actualizarea și optimizarea conținutului existent pentru a se adapta la noile tendințe și nevoile pieței.

Cerințe:

  • Minim 2 ani experiență în managementul conținutului.
  • Abilități excelente de scriere și editare.
  • Cunoașterea bună a tendințelor de marketing digital și SEO.
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra la proiecte interesante și inovative.
  • Mediu de lucru dinamic și orientat spre dezvoltare profesională.
  • Salariu competitiv și posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte