Publicat Ieri

Inginer Proiectant Betonare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie din Chișinău de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial.

Căutăm un Inginer Proiectant Betonare talentat pentru a se alătura echipei noastre din subdiviziunea de proiectare. Dacă îți place să lucrezi la cele mai înalte standarde de calitate și să oferi soluții inovatoare, această oportunitate este pentru tine!

Cum ne dorim să fii:

  • Experiența în Proiectarea Betonare (construcțiilor industriale sau civile) minim 2 ani.
  • Studii superioare în Arhitectură, Construcții sau Inginerie Civilă.
  • Cunoștințe în utilizarea programelor de proiectare precum Revit, SCAD Office, Lira, Tekla sau Advance Steel.
  • O persoană organizată, atentă la detalii.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv, Suntem flexibili și deschiși să discutăm cerințele tale.
  • Oferim cazare gratuită In Chisinau!
  • Angajare oficială conform legislației în vigoare.
  • Program de lucru stabil, de la 8:30 la 17:30, 5 zile pe săptămână.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire corporativă.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită, cu proiecte diverse și de portofoliu, desfășurate de peste 10 ani.

Responsabilități:

  • Crearea conceptului structural al obiectelor de construcție.
  • Realizarea modelelor BIM folosind programe precum Tekla, Revit sau Advance Steel.
  • Elaborarea desenelor tehnice pentru compartimente CBA, CM sau CMD.
  • Efectuarea calculelor de rezistență cu programe dedicate (SCAD Office, Lira, SAP2000 – constituie un avantaj).
  • Colaborarea și coordonarea cu celelalte specialități (arhitectură, instalații).
  • Participarea la supravegherea de autor pentru proiectele implementate.

Dacă te regăsești în descriere și ești gata să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la cv@easyhr.md. Pentru detalii suplimentare, ne poți contacta la [vezi telefon]068400744.

Te așteptăm în echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor 8