Publicat Ieri

Șofer personal | Личный водитель

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

В дружную семью требуется опытный водитель на служебный автомобиль.
Требования:

  • Опыт работы водителем от 3 лет (желательно в семьях);
  • Водительские права категории B;
  • Отличное знание ПДД и уверенные навыки вождения;
  • Готовность работать в не нормированном графике;
  • Внимательность, пунктуальность и тактичность;
  • Соблюдение этикета в отношениях с пассажирами, соблюдение конфиденциальности.

Обязанности:

  • Транспортировка членов семьи (в том числе детей) по городу и за его пределы;
  • Выполнение поручений работодателя;
  • Поддержание автомобиля в чистоте и исправности.

Условия:

  • Стабильная заработная плата;
  • Официальное трудоустройство;
  • Полный соц пакет.

Если вы заинтересованы в этой позиции и соответствуете указанным требованиям, пожалуйста, отправьте ваше резюме на hr@sequritygroup.md или свяжитесь с нами по телефону [vezi telefon]079770297.

Într-o familie prietenoasă este necesar un șofer experimentat pentru mașina de serviciu.
Cerințe:

  • Experiență de lucru ca șofer de cel puțin 3 ani (preferabil în familii);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoaștere excelentă a regulamentului rutier și abilități sigure de condus;
  • Disponibilitatea de a lucra în program neregulat;
  • Atenție, punctualitate și tact;
  • Respectarea etichetei în relațiile cu pasagerii, păstrarea confidențialității.

Responsabilități:

  • Transportarea membrilor familiei (inclusiv copii) în oraș și în afara acestuia;
  • Îndeplinirea sarcinilor date de angajator;
  • Menținerea curățeniei și funcționării corecte a mașinii.

Condiții:

  • Salariu stabil;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet.

Dacă sunteți interesat de această poziție și corespundeți cerințelor indicate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la hr@sequritygroup.md sau să ne contactați la numărul de telefon [vezi telefon]079770297.

Abilități cheie
Permis de conducere cat. B Time Management Comunicare
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

Слово «лидер» - для нас не просто красивый эпитет. Мы – действительно лидер в сфере систем видеонаблюдения и контроля доступа в Республике Молдова. Мы в числе первых начали установку автоматической системы безопасности и пожаротушения. На сегодняшний день мы профессионалы в этой сфере и наша цель – быть лучшими во всём.

Мы проектируем и внедряем системы безопасности, оберегающие бизнес от расходов и хищений, создаем эффективный инструмент для контроля и управления процессами. Мы постоянно совершенствуемся, чтобы сделать охранные системы более доступными и расширить спектр наших услуг, в том числе – и на европейский рынок. У нас активная социальная позиция и любое начинание мы доводим до победного финала!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Alexandru Hajdeu 66