Publicat Ieri

Învățătoare | Profesor | Cadru didactic, After School

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Căutăm o persoană care iubește necondiționat copii și vrea să fie parte a echipei Tekwill Academy Kids.

Cerințe:

  • Absolvent/ă a specializării Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar sau Student/ă în an terminal;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu elevii și colegii;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Creativitate, flexibilitate și inițiativă în proiectarea activităților educaționale;
  • Atitudine pozitivă, răbdare și înțelegere față de nevoile și diferențele individuale ale copiilor.

Responsabilități:

  • Efectuarea temelor la disciplinele studiate în ciclul primar;
  • Planificarea și implementarea unui program educațional stimulant, care să dezvolte aptitudinile și cunoștințele elevilor din clasele primare;
  • Furnizarea de sprijin și îndrumare individuală elevilor;
  • Crearea și organizarea activităților educaționale și recreative, care să încurajeze creativitatea, interacțiunea socială și dezvoltarea personală a copiilor;
  • Evaluarea progresului elevilor și oferirea feedback-ului, astfel încât aceștia să-și poată îmbunătăți performanțele și abilitățile de învățare;
  • Asigurarea unui mediu sigur și respectuos.

Ce oferim noi:

  • Un mediu de lucru modern cu ceai și cafea;
  • Echipă tânără și profesionistă;
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Oficiul: Centrul de Excelență în domeniul TIC Tekwill, str. Studenților 9/11, mun. Chișinău, Republica Moldova.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: contact_tak@ict.md">contact_tak@ict.md.

Good luck!

Tekwill, Moldova
Studenților street 9/11, Chișinău, Moldova
E-mail: bircaludmila@yahoo.com">contact_tak@ict.md
Telefon: +[vezi telefon]373 69 711 950

Despre companie

Tekwill Academy Kids este un Centru Educațional pentru copii și adolescenți, performant, care are ca scop dezvoltarea activităților în domeniul Tehnologiilor Informaționale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, Strada Studenților 9/11