Publicat Ieri

Швея/портной, Польшa

Informații de bază

Salariu:
de la 950 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, Łódź, Polonia

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Ai o experiență de lucru de cel puțin 2 ani în domeniu?
  • Ai cunoștințe privind tehnica de coasere și modificare a îmbrăcămintei?
  • Poți lucra într-un mediu dinamic?
  • Ești serios, ordonat și meticulos?

Responsabilitățile candidatului:

Responsabilitățile tale vor consta în coaserea și modificarea hainelor, colaborarea cu restul echipei și menținerea curățeniei în locul de muncă.

Oferta companiei:

  • Un salariu începând de la 950 EUR.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Un mediu de lucru prietenos și profesionist.
  • Un program de lucru full-time.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Когда в 2008 году мы начали свою работу на рынке HR, направленную на трудоустройство, нашей целью было создать новаторскую организацию, которая обеспечила бы возможность полноценной легальной и безопасной работы в Польше на основе достоверной информации и взаимного доверия.

С самого начала своей работы мы осознавали огромную ответственность, которую несем. Мы видели, что для многих наших клиентов это не просто смена работы, а изменение всей жизни.

В компаниях нашей группы мы создали эффективную систему подбора персонала. Организовали безопасную работу для легализации пребывания. Доказали, что можно действовать честно и надежно на стыке различных людей и культур и, что границы – это лишь внутренние ограничения.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte