Publicat azi

Vânzător-consultant/Продавец-консультант

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Consultarea și deservirea cumpărătorilor;
  • Incasarea banilor si evidenta operatiunilor de casierie;
  • Primirea, aranjarea si verificarea marfurilor în magazine;
  • Participarea la inventariere.

Condiții de muncă:

  • Grafic de lucru (Luni-Duminică) ture;
  • Orar de lucru 9:00 - 21:00;
  • Pachet social deplin
  • Salariu motivant;
  • Loc confortabil de munca.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
  • Utilizator PC
  • Сomunicabilitate,amabilitate, responsabilitate
  • Experiența de muncă în calitate de vânzător-consultant, va constitui un avantaj

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: hrskdsprim@gmail.com

Detalii la numărul de telefon: +[vezi telefon]373-67545847

Обязанности:

  • Консультирование и обслуживание покупателей;
  • Прием денег и учет кассовых операций;
  • Прием, размещение и проверка товаров в магазине;
  • Участие в инвентаризации.

 Условия труда:

  • График работы (Понедельник-Воскресенье) сменами;
  • Рабочий график 9:00 - 21:00;
  • Полный социальный пакет;
  • Мотивирующая зарплата;
  • Комфортабельное место работы.

 Требования к кандидату:

  • Обязательное знание румынского и русского языков;
  •  Уверенный пользователь ПК;
  • Коммуникабельность, вежливость, ответственность;
  • Опыт работы в качестве продавца-консультанта будет преимуществом.

Заинтересованные лица могут отправить резюме по адресу: hrskdsprim@gmail.com
Дополнительные детали по телефону: +[vezi telefon]373-67545847

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, Alexandru cel Bun, 28/3