Publicat Ieri

Asistent/ă medical/ă în stomatologie

Informații de bază

Salariu:
14 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Descrierea poziției

SG Dent, un cabinet stomatologic situat în Chișinău, Râșcani, este în căutare de asistente medicale în stomatologie dispuse să lucreze în ture câte jumate de zi sau toată ziua. Aceasta este o oportunitate ideală pentru candidații fără experiență, dar și pentru cei cu o experiență de 2-5 ani în acest domeniu.

Cerințele față de candidat

  • Disponibilitate pentru a lucra;
  • Capacitatea de a respecta regulile stricte de igienă și proceduri de siguranță și de a pune în aplicare aceste reguli;
  • Experiență de 2-5 ani în stomatologie considerată un plus, dar nu este esențială.

Responsabilitățile candidatului

  • Asistarea medicului dentist în timpul procedurilor stomatologice;
  • Sterilizarea instrumentelor și a echipamentului necesar;
  • Mentinerea curățeniei și sterilizarea fotoliului;

Oferta companiei

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să ne sunați pe nr: [vezi telefon]069237420

Despre companie

Stomatologie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Tudor Vladimirescu 3
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?