Publicat Ieri

Internship Plătit – Specialist E-commerce & Digital Marketing

Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, Program flexibil
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Ești student sau proaspăt absolvent în căutarea unei experiențe practice în e-commerce și digital marketing? Alătură-te echipei noastre pentru a contribui la implementarea unei platforme de e-commerce, pentru a învăța cum să gestionezi un magazin online modern!

Responsabilitățile tale:

  • Actualizarea informațiilor despre produse pe platformă (descrieri, imagini, prețuri)
  • Crearea și gestionarea listelor de prețuri și ofertelor comerciale
  • Mentenanța și administrarea site-ului web pentru a asigura funcționalitatea optimă
  • Participarea la strategii de digital marketing (SEO, SEM, Google Analytics)
  • Suport în implementarea și optimizarea platformei de e-commerce

Cerințe:

  • Student sau proaspăt absolvent, pasionat de digital marketing și tehnologie
  • Experiență sau interes în lucrul cu site-uri web (WordPress sau platforme similare)
  • Cunoștințe de bază în digital marketing (SEO, SEM) și gestionarea conținutului digital
  • Dorință de a învăța și de a te dezvolta profesional într-un mediu dinamic
  • Capacitatea de a lucra part-time, cu un program flexibil

Ce oferim:

  • Internship plătit, ideal pentru studenți sau proaspăt absolvenți
  • Oportunitatea de a învăța și dezvolta competențe valoroase în e-commerce și digital marketing, precum și coordonare de proiecte de inplementare în  domeniul digitalizării
  • Un mediu de lucru flexibil, cu suport constant și oportunități de dezvoltare profesională
  • Posibilitatea de a juca un rol important într-un proiect inovator

Dacă te interesează să îți dezvolți cariera în e-commerce și digital marketing, trimite-ne CV-ul tău și hai să discutăm mai multe!

Despre companie

Oferim servicii de contabilitate, consultanță fiscală și juridică, leasing de personal pe termen lung și scurt, servicii payroll și știm să alegem persoana potrivită la locul potrivit.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor, 45A