Publicat Ieri

Paznic

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Poșta Veche, Râșcani, Stăuceni, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Family Market deschide poziția de paznic în cadrul filialelor sale din Chișinău. Suntem în căutarea unei persoane responsabile, vigilente și de încredere pentru a asigura securitatea spațiului comercial, într-un mediu de lucru plăcut și dinamic.

Cerințele față de candidat:

  • Persoană serioasă, responsabilă și de încredere;
  • Experiență: Entry-Level (< 2>
  • Aptitudini de observație și capacitatea de a evalua orice situație potențial periculoasă;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture;
  • Excelente abilități de comunicare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Monitorizarea și supravegherea spațiului comercial;
  • Maintaining an understanding of procedures for handling security breaches;
  • Asigurarea securității angajaților, clienților și a bunurilor;
  • Communicating with law enforcement and preparing incident reports.
  • Raportarea oricărui incident către manager;
  • Păstrarea constantă a ordinii și liniștii în incinta magazinului;

Oferta companiei:

Noi oferim un salariu competitiv, începând de la 8000 MDL, precum și oportunități de dezvoltare profesională. Alăturându-ne, vei face parte dintr-o echipă prietenoasă și profesionistă, cu respect pentru toți membrii săi și un mediu de lucru sigur și stabil.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău
Chișinău, Botanica, Bd. Dacia 36
Chișinău, Buiucani, str. Alba Iulia 206
Chișinău, Centru, str. Puskin 50
Chișinău, Centru, str. Ismail 45
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?