Publicat Ieri

Chelner

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana, Durlești, Poșta Veche, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Descriere a poziției vacante:

Compania Marescon, cunoscută pentru serviciile sale deosebite în domeniul ospitalității, este în căutarea unor chelneri experimentați. Candidatul ideal este o persoană energică, amabilă și profesionistă care are abilitatea de a oferi un serviciu de înaltă calitate clientilor noștri. Locațiile locurilor de muncă sunt la Chișinău, Ciocana, Durlești, Poșta Veche, Râșcani.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de minim 1 an în rolul de chelner;
  • Bună cunoaștere a limbilor română și rusă;
  • Abilitate excelentă de comunicare și prezentare;
  • Toleranță la stres și capacitate de a lua decizii rapide;
  • Disponibilitate pentru lucru în ture;
  • Responsabilitate și punctualitate;

Responsabilitățile candidatului:

  • Preluarea comenzilor și servirea clientilor cu profesionalism;
  • Prezentarea meniului și recomandarea de produse potrivite clientului;
  • Menținerea unui mediu curat și ordonat în spațiul de lucru;
  • Cooperarea eficientă cu echipa pentru un serviciu fluid;
  • Gestionarea eficientă a eventualelor reclamații ale clienților.

Oferta companiei:

Salariu de la 9000 la 15000 mdl

Compania Marescon oferă un mediu de lucru prietenos și dinamic, salariu negociabil în funcție de experiență și performanță, oportunități de avansare și formare profesională. Ne mândrim cu echipa noastră dedicată și valorizăm pasiunea și dedicația angajaților noștri.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Truseni
Chișinău, Ciocana
Chișinău, Durlești