Publicat Ieri

Completator de mărfuri

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Daca ești o persoană energică, puternică și dornică să muncești pentru un salariu decent la tine acasă, atunci te asteptăm în echipa noastră.

Sarcini și responsabilități:

  • Ambalarea semifabricatelor și produselor finite de cofetărie și patiserie;
  • Completarea comenzilor în corespundere cu cererile  înaintate.

Oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Regim de lucru în schimburi 2/2 (15/16 zile pe lună);
  • Prânz asigurat de către companie;
  • Transport gratuit;
  • Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
  • Creștere și instruire profesională.

Avantaje:

  • Se acceptă fără experienţă în domeniu;
  • Oferim servicii de grădiniţă pentru copii (1-3 ani);
  • Reduceri la produsele Panilino;
  • Premii, cadouri la sărbători;
  • Pauze de odihnă (ceai / cafea).

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa:  hello@happy-hr.md
Detalii la numărul de telefon: +[vezi telefon]373 79 427 445

Trimite CV

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str.Uzinelor 17/2