Publicat Ieri

Vanzator Gastronom

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Buiucani, Centru, Chișinău, Orhei, Poșta Veche, Stăuceni, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Family Market oferă o oportunitate de muncă nouă în Buiucani, Chișinău și caută o persoană dedicată și pasionată pentru postul de Vanzator Gastronom Placinte. Alătură-te familiei noastre pentru a furniza servicii clienților noștri cu zâmbetul pe față în orasul tău natal!

Cerințele față de candidat:

Candidatul ideal pentru rolul de Vanzator Gastronom Placinte ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:

  • Experiență de lucru în vânzări sau gastronomie de 0-2 ani sau studenți cautând experiență în domeniu.
  • O persoană energică și sociabilă.
  • Abilități bune de comunicare și orientare către client.
  • Capacitatea de a lucra autonom și într-o echipă.

Responsabilitățile postului:

Ca Vanzator Gastronom Placinte, responsabilitățile dvs. vor fi:

  • Vânzarea cu amabilitate și promptitudine a produselor din secțiunea de gastronomie.
  • A asigura calitatea și prospețimea produselor.
  • Consilierea clienților în alegerea produselor.
  • Întreținerea curățeniei și igienei la locul de muncă.

Oferta companiei

La Family Market avem o cultură a incluziunii și diversității unde toți angajații sunt tratați cu respect, iar abilitățile fiecărei persoane sunt valorizate. Oferim:

  • Salariul începând de la 7000 MDL
  • Program full-time de luni pana sîmbătă de la ora 7:30 pînă la 14:00
  • Condiții de muncă decente și un mediu pozitiv

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă această poziție sună ca fiind o potrivire bună pentru tine, te invităm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Alba Iulia 206