Publicat azi

Manager Achiziții

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Pentru clientul nostru, companie internațională din industria materialelor de construcții, cu un mediu de lucru dinamic și focus pe inovație și sustenabilitate suntem în căutare de -  manager achiziții.

Responsabilități:

  • Planificarea și coordonarea activităților de achiziții;
  • Identificarea și negocierea cu furnizorii;
  • Urmărirea comenzilor de la lansare până la recepție;
  • Analiza pieței și identificarea de produse noi;
  • Colaborare strânsă cu alte departamente pentru a asigura eficiența proceselor.

Cerințe:

  • Studii superioare în economie sau domeniu relevant;
  • Minim 3 ani experiență în achiziții;
  • Cunoștințe despre echipamente industriale și servicii de mentenanță (avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și negociere;
  • Experiență avansată în MS Office (în special Excel);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare;
  • Asigurare medicală și de accidente;
  • Tichete de masă și alte beneficii.

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare din industria cimentului, aplică acum!

Email tt50@search4staff.com

Pentru detalii, ne poți contacta la [vezi telefon]069 638 007.

Abilități cheie
Reziliență Excel Limbi străine CRM Managementul proiectelor Time Management

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău