Publicat azi

Operator DDD

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania BELNIS - lider  în  prestarea  serviciilor  Deratizare, Dezinsecție, Dezinfecție este în căutare de un nou coleg la funcția de Operator DDD (Deratizare, Dezinsecție, Dezinfecție).

Lucrul interesant, activ și  dinamic alături de o echipă energică și profesionistă!

 Responsabilitățile Operatorului DDD

  • Pregătirea și realizarea procedurilor DDD;
  • Conducerea mijlocului de transport de serviciu.

Cerințele față de candidat

  • Persoană aptă de muncă;
  • Deținător permis de conducere B;
  • Dorința de cunoaște și face lucruri noi;
  • Responsabilitate, punctualitate, amabilitate, spirit de echipă.

Compania oferă

  • Loc de muncă stabil și sigur;
  • Activitate interesantă, activă într-un mediu dinamic;
  • Salariu competitv, în conformitate cu cerințele poziției, achitat la timp;
  • Echipamente de muncă și de protecție modern și profesional;
  • Instruire profesională continua, gratuită;
  • Pachet social deplin;
  • Alte facilități.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul, la adresa de e-mail: belnisru@gmail.com  sau contactează-ne la +[vezi telefon]373 79585802 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa BELNIS BMPC pentru a face lumea mai curată!

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Direcția BELNIS Management Pest Control reprezintă un furnizor de servicii profesionale Pest Control, care activează pe teritoriul țării din anul 2002.

PestControl-Expert reprezintă echipa BMPC, care este pregătită să răspundă prompt la apelurile, solicitările Beneficiarilor săi, în cazuri de infestații cu insecte, rozătoare și alte specii de dăunători, sau acolo unde este riscul de infectări cu agenți patogeni. Principiile de securitate a omului, protecție a mediului și siguranța alimentelor au stat și stau la baza acțiunilor BMPC.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, Petricani 19/1