Informații de bază

Salariu:
de la 11 550 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe privind calificările și experiența

  • Studii superioare în: Inginerie Biomedicală;
  • Experiență de muncă de la 0 la 2 ani. Poziția este de asemenea potrivită pentru candidați entry-level;
  • Cunoașterea limbilor română și engleză;
  • Abilități de lucru în echipă, analiză și abordare a problemelor;

Responsabilități

  • Proiectarea și implementarea de soluții biomedicale pentru îmbunătățirea facilităților medicale;
  • Lucrul de aproape cu personalul medical pentru rezolvarea problemelor tehnice;
  • Pregătirea și realizarea de teste de siguranță și eficiență pentru echipamentele medicale;

Oferta companiei

Oferim un salariu competitiv începând de la 11550 MDL, un mediu de lucru profesionist și posibilități de dezvoltare în carieră. Candidatul va beneficia de un contract individual de muncă.

Depunere candidatură

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Institutul de Medicină Urgentă este o instituție medico-sanitară publică, care are misiunea de a răspunde promt la necesitățile medicale ale populației și a deservi cele mai grave cazuri din întreaga țară. Spitalul are în componenţa sa 7 departamente medicale dotate cu echipament performant pentru investigarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Toma Ciorbă, 1