Publicat azi

Operator consultant

Informații de bază

Salariu:
9 600 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui operator consultant dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană orientată către clienți și ai abilități excelente de comuniucare și relaționare cu clienții, Vă invităm să aplicați pentru această poziție. Experiența într-un rol similar reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • Promovarea produselor de creditare prin intermediul canalelor de comunicare;
  • Perfectarea dosarelor de împrumut și depozit;
  • Lucrul cu numerarul;
  • Încasări servicii comunale;
  • Eliberări de pensii, transferuri internaționale și alte prestații sociale;
  • Lucrul cu restanțierii care au întrat în incapacitate de plată.

Condiții de muncă:

  • Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi,
  • Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației;
  • Formări şi team building-uri;
  • Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă;
  • Program de muncă: Luni-Vineri de la 8.30 pînă la 17.30, cu pauză de masă de la 12.30 pînă la 13.30.
  • Locul de muncă în r-nul Strășeni, sat. Cojușna

Despre companie

Servicii financiare, credite, depozite, servicii comunale și transferuri bănești.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, Cojușna