Publicat Ieri

Ajutor de bucătar

Informații de bază

Salariu:
de la 8 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Yammy Prim, lider în domeniul alimentației, este la căutare de un ajutor de bucătar. Căutăm persoana care dorește să învețe și să crească alături de noi, este deschisă la nou și dornică să se dezvolte atât profesional, cât și personal.

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiență în domeniu de cel puțin 2 ani sau fi student;
  • Nivelul de studii: Profesional Tehnic;
  • Abilitate de a lucra în echipă;
  • Rezistență la stres și sarcini de muncă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să ajute la pregătirea alimentelor și mâncărurilor;
  • Să se asigure de respectarea normelor de igienă și sănătate în muncă;
  • Să contribuie la menținerea unui mediu de lucru curat și organizat;
  • Să asiste bucătarul-șef în pregătirea mesei;
  • Să participe activ la procesul de servire a mesei.

Oferta companiei:

Oferim un pachet salarial atractiv de 8500 MDL, într-un mediu de muncă plăcut, cu un program full-time și pe baza unui contract individual de muncă. De asemenea, oferim oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și o echipă primitoare și suportivă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Detalii apelați: [vezi telefon]069325094 sau [vezi telefon]069906068

Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Recompensarea loialității

Despre companie

Angajam oameni iscusiți în arta gătitului!

Oferim pachetul social,prânz din contul companiei!

Te așteptăm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, bd. Moscova 21