Publicat Ieri

Specialist Spa (Head Spa)

Informații de bază

Salariu:
de la 17 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În weekend, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Locație: Sectorul Botanica, bd.Decebal 99

Tip Job: Full-time

Data limită pentru aplicare: [vezi telefon]20.10.2024 (2 locuri vacante)

Start training: [vezi telefon]25.10.2024

Căutăm:
Un specialist pasionat de wellness și îngrijire personală, dedicat să ofere clienților o experiență de neuitat. Dacă ești o persoană empatică, cu excelente abilități de comunicare și dorința de a învăța și a crește în domeniu, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:
  • Oferirea de tratamente specifice, inclusiv masaj al scalpului sau proceduri pentru păr
  • Evaluarea nevoilor clienților și recomandarea celor mai potrivite tratamente
  • Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru
  • Participarea la sesiuni de formare continuă și dezvoltare profesională

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul beauty/wellness (constituie un avantaj)
  • Experiență anterioară în aranjare coafuri (constituie un avantaj)
  • Cunoștințe de bază despre tehnici de masaj și produse de îngrijire (formare internă oferită)
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Atitudine pozitivă și dorința de a oferi o experiență deosebită clienților
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona timpul eficient

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri pe baza performanței:
  • La alegere - salariu fix, flotant sau hibrid (bazat pe % din vanzări totale)
  • Program flexibil de lucru
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic în cadrul unei echipe dedicate
  • Lucru într-un spațiu modern, cu zonă dedicată lucrătorilor pentru relaxare

Cum să aplici:
Dacă ești interesat(ă) de această oportunitate, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la adresă de email până la data de data limită.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la binele și relaxarea clienților noștri! Te așteptăm cu drag!

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Decebal 99