Publicat azi

Hamal

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră este în căutarea unui hamal dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană activă, responsabilă și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, vă încurajăm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor
  • Îndeplinirea zilnică a normelor de muncă cerute

Cerințe:

  • Persoane cu și fără experiență;
  • Reponsabilitate, punctualitate și disciplină;
  • Cunoașterea normelor și cerințelor necesare.

Avantaje:

  • salariu motivant
  • prânz gratuit
  • 15 zlie /16 zile lucrătoare pe lună
  • transport asigurat

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul pe adresa: hello@happy-hr.md , indicând postul pentru care candidează sau să ne contacteze la numărul de telefon: +[vezi telefon]373 79 427 445.

Trimite CV

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str.Uzinelor 17/2