Publicat Ieri

Bucatar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Anparius caută un Bucătar cu experiență medie (2-5 ani) pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal este o persoană care este pasionată de gătit și care poate prezenta mâncăruri delicioase, respectând cele mai înalte standarde de securitate alimentară și igienă.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență demonstrabilă ca bucătar (minim 2 ani, maxim 5 ani)
  • Cunoștințe temeinice ale igienei alimentare și securității la locul de muncă
  • Abilitatea de a urma rețete și de a crea mâncăruri conform specificațiilor stabilite
  • Orientat către detalii și capabil să lucreze în condiții de stres
  • Studii în domeniul culinar constituie un avantaj

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea și prezentarea mâncărurilor conform rețetelor și standardelor companiei
  • Asigurarea igienei și ordinei în bucătărie
  • Aprovizionarea și gestionarea stocurilor de alimente
  • Îndeplinirea tuturor cerințelor legate de securitatea alimentară

Oferta companiei:

La Anparius, oferim un mediu de lucru respectuos și oportunități de dezvoltare profesională. Salariul este negociabil, iar programul de lucru este flexibil. Angajarea este oficială / pachet social inclus, de asemenea compania asigură 1-2 mese din contul său

Alătură-te echipei noastre și gătește pentru a încânta papilele gustative ale clienților noștri!

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, te invităm să trimiți mai multe informații despre tine la adresa de email anparius.office@gmail.com sau să ne contactezi la numărul [vezi telefon]069127830

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte