Publicat Ieri

Montator anvelope

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • înlocuirea anvelopelor (demontare, montare, echilibrare);
  • îndreptarea jante din aliaj.

Graficul de lucru

  • De luni pînă vineri de la 9.00 pînă la 18.00;
  • Sîmbătă de la 9.00 pînă la 15.00.

Oferim:

  • Salariul decent;
  • Angajare oficială și pachet social.
  • Condiții de lucru confortabile (spațiu de lucru modern cu asigurarea uneltelor de lucru, bucătărie, duș, vestiar).

Adresa - str. Calea Orheiului, 112

Vă rugăm să ne contactați la nr. de telefon: + [vezi telefon]373 60376633, hr@avalon.md.

Despre companie

Autoservice Avalon Club vă oferă serviciile de diagnostică, reparaţie, spălare  automobilelor Toyota, Lexus și a altor mărci de auto. Cea mai amănunțită și precisă curățare chimică a interiorului. Știm ce le lipsesc altora. Calitatea garantată. La fel vindem piese și accesuari auto. Compania este înregestrată pe piata Moldovei din 2012.

Наша компания — это команда профессионалов с более чем двадцатилетним опытом работы на рынке автозапчастей в Молдове. Мы являемся частью сети Avalon Club, которая специализируется на предоставлении широкого спектра услуг автосервиса и оптовой продаже автозапчастей.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului, 112