Publicat Ieri

Spalator/easa

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor: Română, Rusă
  • Căutăm o persoană organizată, punctuală, dedicată, muncitoare și cu inițiativă.
  • Capacitatea de a lucra în echipă
  • Nu este necesară experiența anterioară pentru acest post.
  • Nu este necesar nivelul de studii pentru acest post.

Responsabilitățile candidatului:

  • Asigurarea curățeniei și igienei corespunzătoare;
  • Utilizarea eficientă a echipamentului și a produselor de curățenie;
  • Păstrarea în condiții bune a materialului de lucru.

Oferta companiei:

Compania propune un pachet competitiv care include:

  • Salariu motivant - 7000 MDL;
  • Program de lucru Full-Time;
  • Contract individual de muncă;
  • O echipă suportivă și un mediu de lucru plăcut.

Pentru a depune o cerere de angajare, candidații sunt rugați să trimită un CV prin intermediul platformei noastre delucru.md.

Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Despre companie

Angajam oameni iscusiți în arta gătitului!

Oferim pachetul social,prânz din contul companiei!

Te așteptăm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Grenoble 157/1