Publicat Ieri

Manager Key Account Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem Techno Clean Up, furnizor de soluții profesionale pentru cleaning în Moldova. Oferim echipamente, inventar și produse de curățare de înaltă calitate pentru a menține curățenia și eficiența în afaceri. În prezent, căutăm un Key Account Manager cu experiență, care să consolideze colaborarea cu clienții mari și să dezvolte relații de parteneriat pe termen lung.

Responsabilitățile dvs.:

  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie, menținerea relațiilor de afaceri pe termen lung;
  • Dezvoltarea bazei de clienți și creșterea volumului de vânzări;
  • Colaborarea cu retailul organizat și clienții corporativi;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru clienții cheie;
  • Monitorizarea îndeplinirii obligațiilor contractuale și soluționarea problemelor clienților.

Avantaje:

  • Cunoașterea sigură a limbii române;
  • Experiență în colaborarea cu retailul organizat;
  • Experiența în domeniu constituie un mare avantaj;
  • Deținerea unui mijloc de transport personal (se oferă compensarea cheltuielilor).

Ce oferim:

  •  Angajare oficială cu un salariu de la 18.000 lei (NET) + prime pentru rezultate de succes;
  • Posibilități de avansare în carieră și dezvoltare profesională;
  • O echipă prietenoasă și de suport;
  • Lucrul într-o companie dinamică, cu oportunitatea de a influența creșterea afacerii.

Apreciem la fiecare candidat:

  • Responsabilitate și orientare către rezultate;
  • Capacitatea de a menține un nivel ridicat de servicii pentru clienți;
  • Inițiativă și dorință de dezvoltare;
  • Abilități excelente de negociere și construirea relațiilor de afaceri pe termen lung.

Adresa oficiului: Str. Calea Basarabiei 26/5

Alăturați-vă echipei noastre!

Despre companie

Suntem Techno Clean Up, furnizor de soluții profesionale pentru cleaning în Moldova. Oferim echipamente, inventar și produse de curățare de înaltă calitate, care ajută afacerile să mențină curățenia și igiena la cel mai înalt nivel.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Calea Basarabiei 26/5