Publicat azi

Bucătar, ajutor de bucatar

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Family Market, un lanț de supermarketuri din Chișinău, Botanica, caută Bucatari Culinari pentru a se alătura echipei noastre. Căutăm candidați care sunt pasionați de gătit, atenți la detalii și dornici de a livra mâncare de înaltă calitate pentru clienții noștri.

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru într-o poziție similară, de preferat, dar candidații fără experiență sunt, de asemenea, încurajați să aplice
  • Experiența nu este necesară, te instruim noi
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid
  • Disponibilitatea de a lucra în ture 2/2 sau 3/3 de la 08:00 până la 20:00

Responsabilitățile candidatului

  • Prepararea și gătitul mâncărilor conform rețetelor stabilite de companie
  • Păstrarea zonelor de lucru curate și organizate
  • Respectarea tuturor normelor de siguranță și igienă alimentară

Oferta companiei

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic
  • Un salariu competitiv, începând de la 9000 MDL
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Procesul de depunere a candidaturii

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul lor prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Bd. Dacia 36