Publicat Ieri

Manager oficiu

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Botanica, Centru, Chișinău, Codru, Sîngera, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Compania noastră angajează un Asistent al Directorului General dedicat și responsabil!
Căutăm o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare și atenție la detalii, care să ofere suport administrativ și să gestioneze corespondența internă și externă a directorului general. Rolul implică organizarea agendei, pregătirea documentelor pentru întâlniri, urmărirea deciziilor și proiectelor, asigurând un flux eficient de informații în cadrul companiei.

Responsabilități cheie:

  • Gestionarea corespondenței și arhivarea documentelor;
  • Organizarea agendei și întâlnirilor directorului general;
  • Pregătirea analizelor și rapoartelor necesare pentru decizii;
  • Monitorizarea proiectelor și respectarea termenelor limită;
    Coordonarea activităților de protocol și vizite oficiale;
  • Gestionarea confidențialității informațiilor.

Ce căutăm:

  • Abilități excelente de organizare și multitasking;
  • Comunicare eficientă și capacitatea de a rezolva probleme;
  • Profesionalism și discreție în gestionarea informațiilor sensibile;
  • Experiența în asistență administrativă este un avantaj.

Oferim un mediu de lucru dinamic și posibilități de dezvoltare profesională. Dacă ești interesat(ă), trimite CV-ul tău la sau contactează-ne pentru mai multe detalii la [telefon].

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Time Management Gândire critică Managementul proiectelor Finanțe Securitatea datelor Analiza datelor Etica în muncă Rezistență la frustrare
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Team - building

Zile suplimentare de concediu

Recompensarea loialității

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi, S. Floreni