Publicat Ieri

Operator tăiere/șlefuire piatră, marmoră

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Art-Granit este în căutare de Operatori la mașini și utilaje de tăiere/șlefuire piatră, marmoră.

Responsabilități:

  • Pregătește utilajul și echipamentul specific pentru șlefuirea pietrei.
  • Verifică calitatea și parametrii pietrei.
  • Execută operația de debitare conform proiectului.
  • Aranjează piatra șlefuită conform comenzei.

Cerinte:

  • Vârsta între 22 și 45 de ani.
  • Cunoștințe tehnice solide, proceduri specifice de lucru, ordinea de execuție a acestora.
  • Folosirea terminologiei de specialitate.
  • Capacitatea de a respecta termenele.
  • Atitudine responsabilă și adaptabilitate.

Oferim:

  • Salariu de la 15000lei.
  • Program de lucru: Luni-Vineri de la 08:00 la18:00.

Dacă sunteți un profesionist motivat și doriți să faceți parte dintr-o echipă de succes, vă rugăm să trimiteți CV la adresa de e-mail: hr@asociatia.md

Trimite CV

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte