Publicat Ieri

Asistent Director general

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Botanica, Centru, Chișinău, Codru, Sîngera, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru: Entry-Level (< 2> 5 ani)
  • Aptitudini excelente de organizare și planificare
  • Cunoștințe bune ale pachetului Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Excelente abilități de comunicare
  • Disponibilitatea de a lucra full-time
  • Rezident în Chișinău, Anenii Noi, Botanica, Aeroport, Centru, Telecentru, Codru, Sînghera

Responsabilitățile candidatului

Asistentul Directorului General va asigura un suport administrativ eficient într-o gamă largă de activități. Responsabilitățile principale includ: gestionarea corespondenței, planificarea și organizarea întâlnirilor, pregătirea rapoartelor sociale și a prezentărilor, colaborarea cu alte departamente pentru a ușura fluxul de lucru și reprezentarea adecvată a companiei.

Oferta companiei

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică
  • Salariul de 15000 MDL/lună
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională
  • Mediu de lucru pozitiv și stimulant

Procesul de depunere a candidaturii

Sunteți invitat să vă depuneți candidatura și să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Time Management Gândire critică Managementul proiectelor Finanțe Securitatea datelor Analiza datelor Etica în muncă Rezistență la frustrare
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Mașină de serviciu / Decontare transport

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Team - building

Zile suplimentare de concediu

Recompensarea loialității

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi, S. Floreni