Publicat azi

Vanzator gastronom

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Botanica, Buiucani, Centru, Chișinău, Edineț, Orhei, Râșcani, Rîșcani, Sîngerei, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

  • Family Market, un lanț de magazine alimentare cunoscut pentru calitatea și prospețimea produselor sale, caută un Vânzător Gastronom pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Acesta este un rol full-time, cu ture de lucru, perfect pentru cineva care este pasionat de serviciul clienți și vânzări. Ne mândrim cu un mediu de lucru prietenos și respectuos, în care angajații noștri se bucură să interacționeze cu o gamă largă de clienți și să-i ajute să găsească produsele care le plac.

Cerințele față de candidat:

  • Experiența în vânzări sau servicii clienți este apreciată, dar nu este necesară
  • Abilitatea de a comunica în mod eficient și cu amabilitate cu clienții
  • Responsabilitate pentru menținerea unui mediu curat și organizat
  • Capacitatea de a urma instrucțiunile și de a lucra în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în ture

Responsabilitățile candidatului:

  • Aranjarea produselor pe rafturi și asigurarea că acestea sunt în stoc
  • Menținerea unei interacțiuni delicioase și respectuoase cu clienții
  • Răspunderea la întrebările clienților și furnizarea de informații despre produse
  • Gestionarea casieriei și procesarea plăților
  • Mentenanța curățeniei la locul de muncă

Oferta companiei

  • La Family Market, ne angajăm să oferim un mediu de lucru pozitiv și de sprijin în care fiecare membru al echipei noastre poate să se dezvolte și să învețe. Îți oferim un salariu competitiv, negociabil, în funcție de experiența și performanța ta, iar dacă te alături echipei noastre, vei avea posibilitatea să lucrezi într-un mediu profesional și prietenos.

Procesul de depunere a candidaturii

  • Pentru a aplica la acest job, te rugăm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.
Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Botanica, Bd. Dacia 36
Chișinău, Buiucani, str. Alba Iulia 206
Chișinău, Centru, str. Puskin 50
Chișinău, Centru, str. Ismail 45