Publicat azi

Vânzător, Centru

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Abilitatea de a lucra în ture și de a face față situațiilor stresante.
  • Orientare către client și abilități excelente de comunicare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Candidatul va avea responsabilitatea de a gestiona activitățile de zi cu zi ale magazinului, de a desfășura tranzacții la punctul de vânzare cu amănuntul și de a oferi asistență clienților cu privire la produsele noastre.

Oferta companiei:

  • Family Market oferă un mediu de lucru dinamic și profesionist, oportunități de dezvoltare personală și de carieră, precum și un salariu negociabil, care va reflecta experiența și aptitudinile dvs. Alăturați-vă unei echipe tinere și dinamice, unde clienții și calitatea serviciilor oferite sunt pe primul loc.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă această oportunitate vi se potrivește și vă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Puskin 50