Publicat azi

Casier

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.
  • Experiență în efectuarea tranzacțiilor cu bani.
  • Abilități bune de comunicare.
  • Atenție la detalii și acuratețe în gestionarea banilor.
  • Disponibilitatea de a lucra în ture.

Responsabilități candidat:

  • Candidatul angajat va avea rolul de a opera casa de marcat, de a primi plăți pentru produsele achiziționate de clienți, de a întoarce restul atunci când este cazul și de a întocmi diferite rapoarte de vânzări. De asemenea, va interactiona direct cu clientii, fiind necesare abilități bune de comunicare și atitudine profesională.

Oferta companiei:

  • În schimbul performanței dvs., Family Market oferă un salariu de 8000 MDL și un pachet de beneficii competitive. De asemenea, oferim oportunități de creștere în cadrul companiei pentru candidații angajați dornici să evolueze profesional.

Depunere candidatură:

Înregistrați-vă candidatura acum pentru a face parte din echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Centru, str. Puskin 50
Chișinău, Centru, str. Ismail 45