Publicat azi

Depozitar și Hamali

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Botanica, Buiucani, Centru, Chișinău, Edineț, Orhei, Râșcani, Rîșcani, Sîngerei, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Disponibilitate de a lucra în ture, inclusiv de noapte;
  • Capacitate de a ridica și manevra greutăți;
  • Abilitate de a lucra într-un ritm rapid și a menține un mediu de lucru curat și organizat;
  • Atenție la detalii și capacitate de a urma instrucțiuni;
  • Experiență într-un rol similar este avantaj, dar nu este obligatoriu, deoarece asigurăm training la locul de muncă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Descărcarea, manipularea și transportul mărfurilor în siguranță;
  • Menținerea depozitului în ordine, curat și organizat;
  • Încărcarea mărfurilor în vehiculele de transport;
  • Îndeplinirea sarcinilor într-o manieră eficientă și promptă.

Oferta companiei:

  • În schimbul dedicării și muncii depuse, Family Market oferă un mediu de muncă plăcut, respect pentru angajați, salariu competitiv și negociabil și posibilitatea de a evolua în cadrul companiei. Toți noii membri ai echipei vor beneficia de instruire la locul de muncă.

Procesul de depunere a candidaturii:

  • Dacă sunteți gata să faceți parte din echipa noastră, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.
Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Botanica, Bd. Dacia 36
Chișinău, Buiucani, str. Alba Iulia 206