Informații de bază

Salariu:
de la 3 850 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Nu a fost condamnat/ă pentru săvîrșirea unei infracțiuni care ar face angajatul/angajata incompatibil/ă cu exercitarea funcției;
  • Are capacitate deplină de exercițiu;
  • Starea de sănătate corspunde cerințelor funcției ocupate.

Conditii de munca:

  • La domicliul beneficiarului.

Responsabilități:

  • Prestarea activităților prevăzute în contractul individual de muncă, fişa postului şi planul individualizat de asistență al beneficiarului;
  • Participarea la instruirile organizate de prestatorul de Serviciu;
  • Sesizarea prestatorului de Serviciu despre orice modificare în starea fizică, psihică sau socială a beneficiarului;
  • Colaborarea cu specialiștii din cadrul altor servicii implicate în acordarea de asistență a beneficiarilor Serviciului;
  • Raportarea asupra activităților desfășurate.
  • Prestarea serviciilor de îngrijire peronală(igienă personală, îmbrăcare și dezbrăcare,etc.)
  • Oferirea suportului în realizarea sarcinilor menajere de bază(suport pentru prepararea hranei, curățeniei, spălatul hainelor,procurarea alimentelor și produselor, achitarea facturilor etc.).
Abilități cheie
stabilitate emoțională aplanarea situațiilor de conflict responsabilitate. Comunicare eficientă

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Vasile Alexandri 1