Publicat Ieri

Inginer, Tehnician, Operator strung CNC, Electrogazosudor-montator, Lăcătuș în construcții, Lăcătuș reparator, Lăcătuș auto, Mașinist la automacara, Spălător vehicule

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Rezina

Descrierea poziției vacante

Compania REM SRL angajează Ingineri, Tehnicieni, Operatori strung CNC, Electrogazosudori-montatori, Lăcătuși în construcții, Lăcătuși reparatori, Lăcătuși auto, Mașiniști la automacara și Spălători de vehicule pentru angajare full-time în localitatea Rezina.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în domeniu de până la 2 ani;
  • Diplomă într-un domeniu relevant (de preferat, dar nu obligatoriu);
  • Capacitate de a învăța repede și de a se adapta la un mediu de lucru dinamic;
  • Atenție la detalii și focalizare pe calitate;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă;

Responsabilitățile candidatului:

În funcție de poziția ocupată, responsabilitățile pot varia de la întreținerea și repararea mașinilor și echipamentelor de lucru, operarea strungului CNC și montarea diverselor structuri, până la spălarea vehiculelor și manipularea automacaralelor. Toate activitățile se desfășoară respectând normele de securitate și protecția muncii.

Oferta companiei:

Salariul este de la  7000 MDL, cu posibilitatea de creștere în funcție de performanța individuală și a echipei. Compania oferă și o serie de beneficii, printre care se includ oportunități de promovare și de dezvoltare a carierei, cursuri de formare și o atmosferă de lucru plăcută și profesionistă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Sunteți invitați să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre

REM SRL, fondată în 2010 la Rezina, Moldova, se specializează în reparația și întreținerea echipamentelor mecanice industriale și agricole. Compania desfășoară activități de construcții ,transporturi, consolidându-și prezența în sectorul tehnic național.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Rezina, str. Chilia, nr. 23/2