Publicat Ieri

Cofetar

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Chișinău, Criuleni, Găgăuzia, Măgdăcești

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Disponibilitate pentru un program full-time, în ture;
  • Iniţiativă, punctualitate și spirit de echipă;
  • Cel puțin un an de experiență în cofetărie, dar suntem deschiși și pentru candidații fără experiență, dacă au entuziasm și dorința de a învăța;
  • Rezidența în Chișinău, Găgăuzia, Anenii Noi, Criuleni, Măgdăcești sau în apropiere.

Responsabilitățile candidatului:

  • Pregătirea prăjiturilor și a altor produse de cofetărie conform rețetelor de bază;
  • Mentinerea curățeniei în spațiul de lucru;
  • Asigurarea calității produselor finale;
  • Cooperarea cu echipa pentru îndeplinirea obiectivelor setate.

Oferta companiei:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și prietenos;
  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de aptitudini și experiență;
  • Possibilitatea de a învăța și de a te dezvolta în domeniul cofetăriei;
  • Pachet atractiv de beneficii sociale.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te rugăm să îți transmiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte