Publicat Ieri

Ajutor de Barman

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă ești sociabil, energic și vrei să te distrezi în timp ce lucrezi, te așteptăm în echipa noastră!

Oferim:

  • Salariu motivant achitat lunar;
  • Grafic de lucru: 2/2, de la 12:00-22:00;
  • Alimentație în cadrul restaurantului;
  • Instruire gratuită- direct în restaurant;
  • Participare la petrecerile corporative;
  • Creștere și evoluție în carieră.

Responsabilități:

  • Pregătirea băuturilor cu iscusință;
  • Menținerea ordinei la locul de muncă;
  • Închiderea notei de plată.

Pentru noi este important:

  • Cunoaşterea limbii române și ruse;
  • Persoană responsabilă și cu dorință de a se dezvolta permanent.
Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numărul de telefon [vezi telefon]076056143.

Mulţumim anticipat.
Trimite CV

Despre companie

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Strada Arborilor 21