Publicat Ieri

Recruiter cu Limba Franceză

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm persoane deschise și curioase, pregătite să învețe și să se dezvolte în domeniul recrutării, la Chișinău.

Cerințe:

  • Cunoștințe de limba Franceză la nivel avansat (B2-C1) – vei comunica frecvent în limba Franceză.
  • Abilități excelente de comunicare și analiză.
  • Cunoștințe de bază în Microsoft Office.
  • Spirit de echipă, seriozitate și receptivitate – creștem împreună!

Responsabilități:

  • Conceperea și publicarea anunțurilor de recrutare pe diverse platforme.
  • Identificarea candidaților potriviți folosind baze de date, rețele sociale și alte surse.
  • Contactarea și selectarea candidaților pentru interviuri.
  • Realizarea rapoartelor și documentației specifice activității de recrutare.
  • Menținerea unei comunicări active cu echipa din Franța.

Beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Formare inițială și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă extra, în luna în care îți sărbătorești ziua de naștere;
  • Oportunitatea de a activa într-o companie internațională, cu sedii în 9 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Fă parte dintr-o echipă de succes! Dacă ești interesat(ă) să îți dezvolți abilitățile într-un domeniu dinamic și să lucrezi alături de o echipă internațională, te așteptăm să ni te alături! Trimite-ne CV-ul tău și hai să începem această călătorie împreună!

Abilități cheie
Fara experienta Limba Franceza Comunicare

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Bd. Grigore Vieru, Nr 18 A