Informații de bază

Salariu:
de la 500 USD
Program de lucru:
Full-time, Part-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Dorință de a învăța și a se dezvolta profesional
  • Excelente abilități de comunicare verbală in limba romana
  • Bune abilități de negociere și persuasiune
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu ceilalți

Responsabilitățile candidatului

  • Consultati clientul
  • Raspunde-ti la intrebarile clientului
  • Faci vanzarea in sine.

Compania ofera:

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic, cu oportunități de dezvoltare profesională continuă. Compania asigura baza de clienti ( nu recrutati pe nimeni).
  • Salariu atractiv, de la 500 la 600 USD  pana la 1100  USD lunar și oportunitatea de a lucra atât full-time, cât și part-time sau în ture, în funcție de preferințele dumneavoastră in plus pute-ti lucra in fiecare zi in intervalede ore diferite (07-16, 08-17, 09-18, 13-22, 14-23) . Voi adăuga că programul dvs. va include 5 zile lucrătoare pe săptămână, precum și 2 zile libere plutitoare"
  • Instruire gratuită;
  • Lucru individual cu un antrenor;
  • Posibilitatea de a lucra de oriunde în lume;
  • Flux constant de apeluri primite de la clienți;
  • Posibilitatea de a lucra cel puțin 40 de ore/săptămână;
  • Plata salariului la timp (in dolari);
  • PROMOȚIE "Adu un prieten" (pentru fiecare prieten adus, primiți câte 75 euro).

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin:

- intermediul platformei delucru.md.

- telegram - @irina21021001

sau i.gaidau@1call.center

Beneficii

Remote job

Traininguri

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Despre companie

Мы производим уникальную продукцию в нише здоровья и красоты.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii