Publicat azi

Patiser

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Prepararea produselor de patiserie conform rețetelor. (Croisante, plăcinte)

Grafic de lucru - 07:00 - 18:00
Salariu - Negociabil
Locația Botanica

Responsabilități:

  • Respectarea rețetelor și a proceselor tehnologice de preparare a produselor;
  • Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:

  • Studii și experiență în domeniu - constituie un avantaj;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Pasionată de bucătarie, plină de creativitate și pregătită pentru noi provocări;
  • Energică, harnică și pozitivă;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:

  • Posibilitatea de a munci în ture într-o echipă dinamică;
  • Salariu atractiv și motivat achitat la timp;
  • Atmosferă de lucru calmă și relaxantă.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa: Republica Moldova, mun. Chișinău, str. Padurii 18.
Telefon de contact: [vezi telefon]069916111; [vezi telefon]062018880

Despre companie

Compania nostră oferă cele mai bune soluții pentru iubitorii de cafea! Oferim o gamă largă de automate, ideale atât pentru casă, cât și pentru afaceri. Avem o selecție variată de cafea: boabe, capsule, cafea măcinată - toate de cea mai bună calitate.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, strada Padurii 18