Publicat Ieri

Lacătuș în Secția de Producție

Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Confecționarea și asamblarea pieselor metalice necesare pentru producția de rafturi.
  • Utilizarea echipamentelor și mașinilor de prelucrare a metalelor pentru a obține produse conforme specificațiilor.
  • Măsurarea și verificarea calității pieselor confecționate.
  • Participarea la procesele de sudură, tăiere și îndoire conform cerințelor tehnice.
  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate în întreaga producție.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul lacătușeriei sau al prelucrării metalelor.
  • Abilități de sudură și operare a echipamentelor specifice.
  • Cunoașterea tehnicilor de măsurare și verificare a calității.
  • Capacitatea de a interpreta și de a lucra după desene tehnice.
  • Atitudine responsabilă și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.

Despre companie

ViTRA este unul din cei mai mari experți în crearea și proiectarea de ecosisteme moderne pentru retail. Producerea și furnizarea de echipament comercial, industrial, sisteme de depozitare și rafturi.

Compania ViTRA a dezvoltat 5 direcții de activitate: Retail, Life, Horeca, Logistics și 3PL.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Industrială nr. 5