Publicat Ieri

Reprezentant Tehnic pentru Soluții Termoizolante

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare (avantaj: tehnice sau în construcții);
  • Cunoașterea documentației tehnice normative în construcții;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel fluent;
  • Abilități de operare PC: Windows, Word, Excel, Outlook;
  • Abilități excelente de comunicare, dorință de a învăța și de a se dezvolta;
  • Disponibilitatea de a folosi propria mașină pentru deplasări (compensăm costurile).

Responsabilități:

  • Promovarea materialelor și soluțiilor companiei în institutele de proiectare, structurile de stat și pe piața construcțiilor, prin colaborare cu proiectanți, șefi de proiect și dezvoltatori;
  • Deplasări periodice scurte în regiunile de responsabilitate;
  • Dezvoltarea soluțiilor de proiectare și efectuarea calculelor pentru coordonarea materialelor de construcții (calculele complexe sunt realizate cu ajutorul unui program specializat);
  • Suport tehnic (consultanță) în diferite etape: proiectare, construcție etc.;
  • Participare la negocieri la diferite niveluri (cu clienți sau distribuitori);
  • Susținerea seminariilor tehnice;
  • Pregătirea rapoartelor săptămânale în programul CRM.

Beneficii:

  • Salariul include parte fixă și partea variabilă, care este determinată de realizări;
  • Lucru fără obligația de a fi la birou;
  • Tehnică modernă pentru un lucru confortabil;
  • Adaptare completă a noului angajat sub îndrumarea unui mentor;
  • Compensarea lunară a costurilor pentru telefonie mobilă și combustibil;
  • Program de lucru 5/2 de la 09:00 la 18:00 (sâmbăta și duminica - liber).

Cei interesați pot să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv40@search4staff.com

Pentru detalii: [vezi telefon]060 422 844

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Abilități cheie
Adaptabilitate Analiza datelor Comunicare

Beneficii

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte