Publicat Ieri

Contabil sef

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Diplomă de studii superioare în Contabilitate, Finanțe sau domenii relevante.
  • O experiență de muncă de cel puțin 2-5 ani în domeniul contabilității.
  • Cunoașterea aprofundată a principiilor și procedurilor contabile și de audit financiar.
  • Cunoștințe solide de legislație fiscală.
  • Abilitatea de a lucra cu termene limită și multitasking.
  • Fluență în limbile română și rusă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Administrarea tuturor operatiunilor contabile ale companiei.
  • Asigurarea corectitudinii înregistrărilor și documentelor financiare.
  • Prepararea rapoartelor financiare și prezentarea acestora către management.
  • Verificarea, coordonarea și reconcilierea conturilor bancare.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru prietenos și motivant, cu ocazii pentru dezvoltare profesională și personală. Remunerația este negociabilă și competitivă, subliniind cu precădere performanța și implicarea.

Vă invităm să aplicați pentru acest post prin intermediul platformei delucru.md folosind opțiunea “Aplica acum”.

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Lucru în echipa Adaptabilitate Finanțe Excel Etica în muncă

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Dimitrie Cantemir 3/2