Publicat Ieri

Ajutor Chelner

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Disponibilitate de a lucra full-time
  • Pozitivitate și entuziasm
  • Bune abilități de comunicare
  • Rezistență la stres și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini în același timp
  • Învățare rapidă și adaptabilitate
  • Disciplină și punctualitate

Responsabilitățile candidatului:

  • Asistarea chelnerilor în servirea clienților
  • Setarea meselor înainte de sosirea clienților și strângerea acesteia după plecarea lor
  • Asigurarea igienei și curățeniei în spațiile de servire
  • Furnizarea unui nivel înalt de servicii pentru clienți

Oferta companiei

La Sobor Family Resort îți oferim o oportunitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă si prietenoasă, într-un mediu de lucru plăcut. De asemenea, oferim un salariu competitiv, ce va fi negociat în funcție de aptitudinile si dedicarea demostrate.

Procesul de depunere a candidaturii

Crezi că se potrivește pentru tine? Așteptăm cu drag CV-ul tău, pe care îl poți trimite prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Uniformă

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Vouchere

Despre companie

Château Sobor este un resort de familie aflat între dealurile domoale ale regiunii Stăuceni, întinse către soare. Complexul cuprinde spații elegante de cazare, restaurant și terasă în aer liber, piscină deschisă, sală de evenimente și cramă cu piviniță și spațiu pentru degustări.
În preajma castelului din piatră se întinde un domeniu vast cu podgorii și livezi de nuci, gutui, meri și migdali, străjite de pădure.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte