Publicat azi

Content și Social media Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Botanica, Chișinău, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Cunoștințe de bază privind strategiile de marketing pe rețelele sociale;
  • Experiență entry-level sau chiar fără experiență, dar cu o dorință puternică de a învăța;
  • Fluență în limbile română și engleză;
  • Să fie un utilizator activ al platformelor de social media.

Responsabilități:

  • Crearea și postarea de conținut regulat pe platformele de social media;
  • Monitorizarea și răspunsul la interacțiunile cu utilizatorii pe rețelele sociale într-un mod rapid și profesionist;
  • Participarea la elaborarea strategiei de conținut pentru companie;
  • Generarea de rapoarte periodice privind performanța în social media.

Oferta companiei

LED MARKET SRL oferă un pachet salarial competitiv, începând de la suma de 12000 MDL. Având o cultură organizațională orientată către învățare, va fi inițiativă, proactivă și susținută în a-și dezvolta competențele și a avansa în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a depune o candidatură, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md sau adresa email a companiei: hr@ledmarket.md

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

Compania „Led Market” a fost înfiinţată în anul 2004 şi a crescut odată cu dezvoltarea noilor tehnologii de iluminare LED. Pe piaţa R. Moldova suntem pioneri în acest domeniu cu o vastă experienţă în elaborarea şi fabricarea produselor de iluminat LED. Oferim clienţilor noştri confortul, experienţa şi posibilitatea de a alege lumină de înaltă calitate pentru ai face să se simtă mai fericiţi, mai siguri în activităţile zilnice pe care le desfăşoară în spaţii publice, spaţii profesionale sau acasă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, sos. Muncesti 801