Publicat azi

Sudor Aluminum Otel MIG, MAG etc

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Botanica, Chișinău, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • experiența de 2 ani în sudură.
  • Dorința de a învăța și de a vă dezvolta abilitățile
  • Flexibilitate pentru a lucra într-un mediu cu schimbări rapide
  • Capacitatea de a urma instrucțiuni cu atenție

Responsabilități:

  • Sudura de aluminiu și oțel în conformitate cu instrucțiunile și planurile de proiect
  • Mentenanța echipamentelor de sudură pentru a asigura o performanță optimă
  • Respectarea tuturor normelor de siguranță și a reglementărilor companiei

Oferta Companiei:

Oferim un salariu competitiv ce începe de la suma de 15000 MDL, un mediu de lucru plăcut și profesionist, precum și posibilitatea dezvoltării profesionale.

Program de lucru Luni-Vineri, de la 8.00-18:00.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți interesat de poziția oferită de noi, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md sau adresa companiei hr@ledmarket.md

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră față de LED MARKET SRL și sperăm să vă întâlnim în curând!

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Cazare pentru cei care se relochează

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

Compania „Led Market” a fost înfiinţată în anul 2004 şi a crescut odată cu dezvoltarea noilor tehnologii de iluminare LED. Pe piaţa R. Moldova suntem pioneri în acest domeniu cu o vastă experienţă în elaborarea şi fabricarea produselor de iluminat LED. Oferim clienţilor noştri confortul, experienţa şi posibilitatea de a alege lumină de înaltă calitate pentru ai face să se simtă mai fericiţi, mai siguri în activităţile zilnice pe care le desfăşoară în spaţii publice, spaţii profesionale sau acasă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, sos. Muncesti 801