Publicat azi

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Mezanin-V este în căutare de o persoană responsabilă și motivată, în funcția de Depozitar în departamentul de mecanisme și accesorii.

Cerințe:

  • Abilități organizatorice și atenție la detalii;
  • Cunoștințe de bază în operarea calculatorului;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită;
  • Condiție fizică bună;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.

 Responsabilități:

  • Colectarea și pregătirea comenzilor;
  • Receptionarea produselor livrate de furnizori;
  • Încărcarea/descărcarea mărfurilor;
  • Recepția/eliberarea mărfurilor din depozit;
  • Recalcularea bunurilor la primire;
  • Inventarierea bunurilor;
  • Depozitarea și etichetarea corespunzătoare a mărfii;
  • Aranjarea mărfii în depozit;
  • Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii;
  • Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor.

Oferta companiei:

  • Salariu motivant, colectiv tînăr și dinamic, spirit de echipă;
  • Lucru intr-o companie de top cu experiență de 22 ani;
  • Salariu motivant și mai mare celui mediu pe piață achitat;
  • Pachet social deplin;
  • Locul de muncă situat în sectorul Botanica.

Program de lucru: 9:00 - 18:00 (luni-vineri), 9:00 - 14:00 (sîmbăta).

Pentru mai multe detalii apelați la numărul [vezi telefon]060381888

Despre companie

Mezanin-V SRL este o companie fondată in anul 2002 care pe parcursul anilor a devenit cel mai mare furnizor de materiale textile utilizate la tapițarea mobilei sau fabricarea genților pe piața locală. De asemenea furnizăm toate materiile prime sau accesoriile necesare pentru a fabrica mobila tapițată precum: țesături, țesături tehnice, țesături stratificate cu pvc sau pu, accesorii și furnitură pentru mobilă și multe alte produse.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 35