Publicat Recent

Educator în instituție preșcolară de stat

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante

Angajăm persoană  dedicata și pasionata de copii pentru postul de Educator în instituție preșcolară de stat.Se caută  persoană care să lucreze în ture, cu abilitatea de a se implica și a crea un mediu de învățare pozitiv pentru copii.

Cerințele față de candidat:

  • Finalizarea studiilor în domeniul pedagogic sau student in pedagogie preșcolară;
  • Abilități de comunicare și organizare;
  • Capacitatea de a crea un mediu de învățare sigur și stimulativ.

Responsabilitățile principale vor include:

  • Crearea și coordonarea activităților educaționale;
  • Asigurarea securității și bunăstării copiilor;
  • Stabilirea unor relații pozitive cu părinții și furnizarea feedback-ului privind dezvoltarea copilului;
  • Monitorizarea progresului fiecărui copil și identificarea eventualelor probleme.

Oferta companiei: Compania oferă salariu atractiv de la 9000 MDL, un mediu de lucru profesionist și o echipă de colegi prietenoși și dedicați. Încurajăm dezvoltarea profesională continuă și oferim posibilități de instruire și avansare.

Procesul de depunere a candidaturii:  Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre ca Educator, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu potențialii noștri noi membrii ai echipei!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana